Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Aktuality

Bundy s pravou kožešinou - Laura Bianca

kromě stálé nabídky kabátů, palet a bund s pravou kožešinou, o které je velký zájem, jsme pro vás i v letošním roce rozšířili kolekci o další nové modely.

Neustále sledujeme nové trendy a po návštěvě veletrhu MIFUR v Miláně jsme pro vás společně s italskou návrhářskou firmou Laura Bianca připravili opravdový hit. S touto firmou spolupracujeme při tvorbě kolekce již několik let a zcela po právu prezentujeme její logo na našich výrobcích, které šijeme v České republice.

Sázkou na jistotu bude v letošním roce bunda s pravou kožešinou model 106, který je sportovně elegantní a můžete se v něm tedy předvést při mnoha příležitostech. Jsme přesvědčeni, že osloví i mladší generaci. Bunda s pravou kožešinou, která je odepínací, je zhotovena z italských látek ve dvou barevných kombinacích- černé se šedou a béžové s hnědou, což ještě více umocňuje její elegantní vzhled.

Vážené dámy, tato bunda s pravou kožešinou by zajisté neměla chybět ve vašem šatníku.

 
 

« Předchozí aktualita

Další aktualita »

Pouchovská ulice 533/52a | 500 03   Hradec Králové 3 | Česká republika | +420 777 332 009, +420 602 455 471 |  info@distylelab.cz

© 2020 DiStyleLAB s.r.o.
Design & Code: Neofema, s.r.o., redakční systém Kompletweb