Informace o cookies:
Naše stránky používají pouze nutné - technické cookies k zajištění správné funkčnosti všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, nepodléhají povolení ani zákazu. 
Beru na vědomí

O společnosti

Vážení obchodní partneři.
Dovolte nám několik informací o naší firmě. Jsme výrobci luxusní dámské konfekce , která je zhotovena z kvalitních látek doplněných pravou kožešinou, kterou nakupujeme na světových kožešinových aukcích jako jsou například NAFA, FINNISH FUR SALES a COPENHAGEN FUR. Na českém trhu i v zahraničí úspěšně působíme již více než 10 let pod obchodní značkou GODDESS. Od roku 2012 jsme naší kolekci rozšířili o novou obchodní značku „LAURA BIANCA“ , která vznikla na základě dlouholeté spolupráce s italskou návrhářskou firmou. Naše výrobky uspokojí svojí originalitou a kvalitou i nejnáročnějšího zákazníka a proto věříme, že zaujmou i vás. Název naší firmy je DiStyleLAB s.r.o. a jsme zapsáni v obchodním rejstříku vedeného krajským soudem v Hradci Králové. Oddíl C, vložka 15699.

Bundy a kabáty s pravou kožešinou od českého výrobce firmy DiStyleLAB jsou vyjímečné nejenou pro svůj design a perfektní řemeslné zpracování. ale i tím, že pravou kožešinu té nejlepší kvality nakupujeme výhradně na světových aukcích kožešin.

Pouchovská ulice 533/52a | 500 03   Hradec Králové 3 | Česká republika | +420 777 332 009, +420 602 455 471 |  info@distylelab.cz

© 2024 DiStyleLAB s.r.o.
Design & Code: Neofema, s.r.o., redakční systém Kompletweb